Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Aktualności

Nowy Dyrektor w Centrum Kultury

Opublikowano: 07.01.2021

Z dniem 1 stycznia 2021r. Burmistrz Miasta powołał Zarządzeniem Nr 91/2020 z dnia 28 grudnia 2020r. nowego Dyrektora Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju – Pana Wiesława Zalasa, który zastąpił na tym stanowisku Panią Marzenę Mroczkowską.

Pan Wiesław posiada długoletnie doświadczenie w pracy samorządowej, zna zasady organizacji wydarzeń kulturalnych. Kierował Centrum Kultury i Turystyki w Walimiu, gdzie prowadził również wiele projektów dofinansowywanych z UE. Współpracuje z Teatrem Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie - Zdroju. Przed 2 lata pełnił funkcje Z-cy Burmistrza Miasta w Mieroszowie. Jest wykładowcą w Wałbrzyskiej Szkole Zarządzania i Przedsiębiorczości. Współpracuje i prowadzi wykłady w wielu instytucjach, w tym Stowarzyszeniu Forum Aktywności Lokalnej, Fundacji Razem, Fundacji Skrzydła, Fundacji „Nasze Sudety”. Pracował w Miejskim Zarządzie Budynków, a także w Urzędzie Miejskim  w Wałbrzychu, gdzie prowadził nadzór nad współpracą z organizacjami pozarządowymi.

Kandydat posiada wykształcenie wyższe, ukończył kursy z zakresu zarządzania projektem, zastosowania ustawy Prawo Zamówień Publicznych, zna zasady działalności instytucji kultury i orientuje się w bieżących zagadnieniach realizowanych w Centrum Kultury. Został powołany zgodnie  z ustawą o prowadzeniu i organizowaniu działalności kulturalnej.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja