Przebudowa Centrum Socjalnego | Jedlina Zdrój
Jesteś na: Aktualności Przebudowa Centrum Socjalnego

Aktualności

Przebudowa Centrum Socjalnego

Przebudowa Centrum Socjalnego

opublikowano: 01.06.2020 Cały czas trwają bardzo intensywne prace związane z przebudową znajdującego się przy ulicy Piastowskiej Centrum Socjalnego.
W wyremontowanych czy wręcz stworzonych od nowa przestrzeniach Centrum Socjalnego znajdą się między innymi pomieszczenia biurowo-gabinetowe, doradczo-terapeutyczne, pomieszczenia do zajęć grupowych, pomieszczenia sanitarne, sale wykładowo-szkoleniowe, kuchnia, jadalnia, pomieszczenia do zajęć sportowo-rekreacyjnych i zajęć rehabilitacyjno-ruchowych, a także sala wypoczynkowa i pomieszczenia magazynowe. Budynek został już wyposażony w windę zewnętrzną, co będzie stanowiło bardzo duże udogodnienie dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Przebudowa Centrum Socjalnego odbywa się w ramach projektu noszącego nazwę „Budowa Centrum Socjalnego wraz z zapleczem w Gminie Jedlina-Zdrój”. Warto podkreślić, że ten projekt został dofinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Zakończenie prac przewidziane jest na wrzesień br.
Powrót
Oferta Inwestycyjna
Galeria
Kalendarz imprez