Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Aktualności

Przebudowa Centrum Socjalnego

Opublikowano: 01.06.2020

Cały czas trwają bardzo intensywne prace związane z przebudową znajdującego się przy ulicy Piastowskiej Centrum Socjalnego.

W wyremontowanych czy wręcz stworzonych od nowa przestrzeniach Centrum Socjalnego znajdą się między innymi pomieszczenia biurowo-gabinetowe, doradczo-terapeutyczne, pomieszczenia do zajęć grupowych, pomieszczenia sanitarne, sale wykładowo-szkoleniowe, kuchnia, jadalnia, pomieszczenia do zajęć sportowo-rekreacyjnych i zajęć rehabilitacyjno-ruchowych, a także sala wypoczynkowa i pomieszczenia magazynowe. Budynek został już wyposażony w windę zewnętrzną, co będzie stanowiło bardzo duże udogodnienie dla osób starszych i niepełnosprawnych.

Przebudowa Centrum Socjalnego odbywa się w ramach projektu noszącego nazwę „Budowa Centrum Socjalnego wraz z zapleczem w Gminie Jedlina-Zdrój”. Warto podkreślić, że ten projekt został dofinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. Zakończenie prac przewidziane jest na wrzesień br.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja