Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

"Czarodziejska Góra" zaprasza!

Opublikowano: 26.06.2020

Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa COVID-19 Park Aktywności "Czarodziejska Góra" wznawia działalność. Już od najbliższego piątku będzie można korzystać z atrakcji parku.

Znajdujący się przy ulicy Poznańskiej Park Aktywności "Czarodziejska Góra" będzie czynny w godzinach 10.00-17.00. Jednak należy zaznaczyć, że korzystanie z parkowych atrakcji będzie uzależnione od warunków atmosferycznych - podczas deszczu czy przy silnym wietrze atrakcje zostaną zamknięte. Oczywiście należy też przestrzegać obowiązujących reguł sanitarnych, czyli dwumetrowych odstępów lub jeżeli nie jest to możliwe, korzystania z maseczek zakrywających usta i nos.

Na aktywnych czeka tor saneczkowy, a także pięć tras parku linowego:

Trasa maluch, przeznaczona dla dzieci od 3 do 8 lat. Na długości 110 metrów rozmieszczonych jest16 fascynujących, kolorowych przeszkód. To niezwykle emocjonująca i całkowicie bezpieczna zabawa – asekurację zapewniają atestowane siatki asekuracyjne.

Trasa junior - ekscytujący tor przeszkód dla odważnych maluchów. Z każdym następnym krokiem poczują się jak prawdziwi zdobywcy. Długo niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Trasa standard - spróbuj sił na standardowej trasie i przekonaj się o swoich możliwościach sprawności fizycznej. Trasa jest niezmiernie zróżnicowana, dlatego pasjonaci wspinaczki znajdą tutaj zarówno elementy do balansowania, przejeżdżania, wspinania się oraz do przeskoków.

Trasa extremum - jest to trasa dla lubiących wyzwania i dreszczyk emocji. W miarę wzrostu wysokości, na której się poruszasz nad ziemią, rośnie adrenalina i poczucie własnej wartości. Kończąc trasę możesz śmiało zaliczyć się do grona twardzieli!

Trasa tyrolska, przeznaczona dla nieustraszonych wielbicieli naprawdę mocnych wrażeń, bez lęku wysokości, pragnących poczuć się jak Tarzan. Prawdziwa „jazda bez trzymanki”, choć pod czujnym okiem instruktora.

Zapraszamy!

Kontakt:

Park Aktywności, tel. 606 786 569 (w godzinach otwarcia parku)

Centrum Kultury, tel. 74 845 52 49 (w godzinach 7.30-15.30)

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja