Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Aktualności

Zawieszenie poboru opłaty targowej na 2021 r.

Opublikowano: 05.01.2021

Informujemy, że zgodnie ze zmianą ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U z 2020 r. poz.2255) z dniem 1 stycznia br. zawiesza się pobór opłaty targowej na terenie naszego miasta.

 

            Informujemy, że zgodnie  ze zmianą ustawy o szczególnych rozwiązaniach związanych  z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U z 2020 r. poz.2255)  z dniem 1 stycznia br. zawiesza się pobór opłaty targowej na terenie naszego miasta.

              W związku z epidemią koronowirusa, w ramach działań pomocowych  zawieszenie poboru opłaty targowej w roku 2021 ma na celu wsparcie drobnych przedsiębiorców, nieposiadających infrastruktury handlowej, dokonujących sprzedaży osobiście, przy pomocy członków rodziny lub pojedynczych pracowników.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja