Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Mistrzostwa Polski Weteranów

Opublikowano: 03.08.2022

26 czerwca 2022r. w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski Weteranów w petanque. Organizatorem zawodów był Klub Sportowy Puenta Szczecin, a turniej rozgrywany był pod patronatem Polskiej Federacji Petanque PZS.

Startowało 21 drużyn 3 lub 4-osobowych (z zawodnikiem rezerwowym.  Po ośmiu pojedynkach wyłoniono zwycięzców. Mistrzami Polski weteranów zostali zawodnicy klubu SR-S „Dęby Wałbrzych”, w osobach:  Kazimierz Jacak,  Kazimierz Urbaniak,  Mirosław Kaszubowski i najstarszy w Polsce boulista 92-letni Tadeusz Gałuszkiewicz.

Klub  SRS „Dęby Wałbrzych” wyprzedził Śremski Klub Petanque  oraz połączone kluby z Myślenic i Dzierżoniowa.

Miło nam, że w zwycięskiej drużynie dwaj pierwsi zawodnicy to mieszkańcy Jedliny-Zdroju, związani z pasją grania od wielu lat i z wieloma sukcesami w tej dziedzinie na międzynarodowej arenie. Z tej okazji Burmistrz Miasta Leszek Orpel zaprosił reprezentację naszego miasta by złożyć osobiście gratulacje, podziękowania i upominki za promocją naszego miasta, poprzez udział i propagowanie gry w boule .

Jeszcze raz gratulujemy naszym reprezentantom i całemu Klubowi.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja