Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Darią Galant

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Darią Galant

Opublikowano: 20.04.2023

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Darią Galant

Serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie z Darią Galant, uznaną autorką powieści psychologicznych. Spotkanie odbędzie się 24 kwietnia (poniedziałek) o godz. 18.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Jedlinie-Zdroju (Plac Zdrojowy 4a). Wstęp wolny.

Tworzy literaturę obyczajową, sensacyjną, psychologiczną, poetycką o wątkach fantastycznych. Jest autorką filmów dokumentalnych, artystycznych i kontemplacyjnych.

W jej twórczości często pojawia się zagadnienie „wewnętrznego dziecka”, które jest też podstawą jej autorskiej metody zaklinania koni Holy Equus (HEQ) – metody kontaktów człowieka z końmi.

Jest znawczynią psychiki koni i ich wielką miłośniczką. Jej konie występują w filmach dokumentalnych, w pokazach jeździeckich, w spektaklach filmowych i wydarzeniach typu performance.

Jest twórczynią filozofii Teorii Białej Emocji. Metoda Holy Equus oraz Teoria Białej Emocji są propagowane przez Instytut Darii Galant, w którego ofercie są spektakle, szkolenia, produkcja filmów artystycznych i dokumentalnych, działalność wydawnicza.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja