Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Świąteczno-noworoczne wydarzenia w Jedlinie-Zdroju

Opublikowano: 11.12.2023

Koncert kolęd, kiermasz świąteczny i sylwestrowy spektakl laserowy - burmistrz Jedliny-Zdroju Leszek Orpel zaprasza na niesamowite wydarzenia.

Już w piątek - 15 grudnia w Czarodziejskiej Chacie (park linowy, ul. Poznańska) mini recital w wykonaniu Patrycji Cieloszyk i Julki Dudek przy akompaniamencie Łukasza Cieloszyka (gitara) "Najpiękniejsze kolędy". Impreza odbędzie się o godzinie 18.00, a dla wszystkich gości specjalny świąteczny poczęstunek - barszcz z krokietem. Bilety w cenie 30 zł do nabycia w Miejskiej Bibliotece Publicznej (Plac Zdrojowy 4a) do dnia 13 grudnia. 

Potrzebujecie świątecznych ozdób, lub pomysłu na prezent - zapraszamy na Gwiazdkę 2023, czyli Jarmark Świąteczny w Parku Zdrojowym przy ul. Warszawskiej. Wydarzenie połączone ze wspólnym śpiewaniem kolęd i odpaleniem miejskiej choinki odbędzie się w sobotę 16 grudnia w godz. 14.00-18.00. Dodatkowo Radni Miasta poczęstują Państwa świątecznym barszczem.

Osoby lub firmy, które chcą wziąć udział w Jarmarku jako wystawcy, prosimy o pilny kontakt z Miejską Biblioteką Publiczną, nr tel. 74 851 09 75, e-mail: biblioteka@jedlinazdroj.eu

Tegoroczny sylwester to również oficjalne ozpoczęcie obchodów 300-lecia Uzdrowiska. 31 grudnia (niedziela) w godz. 22.00-2.00 w Park Zdrojowym przy ul. Warszawskiej odbędzie się niesamowity spektakl laserowy przygotowany przez firmę Visual Sensation Laser Shows & Technologies. Oczywiście będzie czas na noworoczny toast oraz zabawę z DJ-em.

Tagi:

jedlina #koncert #jarmark #choinka #lasery #dj #sylwester #kolędy, 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja