Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Dyrektor Centrum Kultury zostaje

Opublikowano: 02.01.2024

Burmistrz Leszek Orpel ponownie powołał Wiesława Zalasa na funkcję dyrektora Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju.

Wiesław Zalas od trzech lat pełni funkcję dyrektora Centrum Kultury. Jego dotychczasowe działania są dobrze oceniane zarówno przez władze miasta, jak i mieszkańców. 

Instytucja organizuje szereg bepłatny zajęć kulturalnych i rekreacyjnych, a także lokalne wydarzenia. Centrum zarządza m.in. Miejską Biblioteką Publiczną, Parkiem Aktywności "Czarodziejska Góra" oraz plenerowym lodowiskiem. W ubiegłym roku dyrektor zadecydował też o przejęciu restauracji "Czarodziejska Chata", kiedy kolejni dzierżawcy wycofali się z jej prowadzenia.

- Jestem zaszczycony, że mogę nadal współpracować z mieszkańcami Jedliny-Zdroju. Dziękuję wszystkim, którzy aktywnie biorą udział w przedsięwzięciach organizowanych przez Centrum Kultury. Szczególne wyrazy uznania należą się naszej niezawodnej załodze, która daje z siebie wszystko - mówi dyrektor Zalas.

W tym roku Jedlina-Zdrój świętuje 300-lecie uzdrowiska, w związku z tym Centrum Kultury wspólnie z Urzędem Miasta przygotowało specjalny program wydarzeń, który będzie wkrótce przedstawiony mieszańcom.

Tagi:

jedlina,  Orpel,  zalas, 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja