Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Na wakacje grawitacyjny tor saneczkowy i więcej!

Opublikowano: 25.06.2024

Jedlina-Zdrój zaprasza na wakacje pełne przygód! Nowy, grawitacyjny tor saneczkowy w Parku Aktywności „Czarodziejska Góra” oferuje nie tylko adrenalinę, ale i piękne widoki. Idealne miejsce na aktywny wypoczynek dla całych rodzin! Planujesz wakacje? Czeka mnóstwo atrakcji i niezapomniane wrażenia!

Tor saneczkowy to najnowszy dodatek do już imponującej oferty Parku Aktywności, gdzie można znaleźć park linowy, letni tor saneczkowy i wiele innych. Co wyróżnia nową instalację? Przede wszystkim jej imponująca konstrukcja - 8 metrów wysokości i 500 metrów długości. W najwyższym punkcie toru można podziwiać przepiękne widoki gór otaczających Jedlinę-Zdrój.

Wakacje można spędzić aktywnie w Jedlinie-Zdroju. Nasz nowoczesny tor saneczkowy jest miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od dzieci po dorosłych.  –  mówi Ilona Bujalska, Burmistrz Jedliny-Zdroju. 

Tor grawitacyjny działa przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Zastosowane nowoczesne technologie, takie jak tempomaty, oraz liczne zabezpieczenia, gwarantują bezpieczną i ekscytującą jazdę. Bilety są w przystępnych cenach – 5 zjazdów za 60 zł i 10 zjazdów za 100 zł.

Mnogość atrakcji 

Ale to nie wszystko! Wokół toru saneczkowego znajduje się park linowy z 5 trasami o różnym stopniu trudności, wieża wspinaczkowa, strzelnica paintball, wypożyczalnia rowerów i singletracki. Dla miłośników aktywnego wypoczynku przygotowano także ścieżkę zdrowia. Po dniu pełnym wrażeń, można smacznie zjeść w restauracji Czarodziejska Chata.

Jestem przekonana, że nasza nowa atrakcja przyciągnie wielu turystów. To świetne miejsce na aktywne spędzenie czasu w pięknym otoczeniu Gór Wałbrzyskich i Gór Sowich – dodaje burmistrz.

Jedlina-Zdrój staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem na mapie turystycznej Polski. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego pięknego uzdrowiska i skorzystania z bogatej oferty aktywności na świeżym powietrzu!

Fot. użyczone Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja