Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Spotkaj się z burmistrzem

Opublikowano: 08.07.2024

Uprzejmie informujemy, że jeśli mają Państwo sprawy do omówienia, zapraszamy na regularne spotkania organizowane przez Urząd Miasta Jedliny-Zdrój. Spotkania te odbywają się w każdy wtorek w godzinach od 11:00 do 17:00 w siedzibie Urzędu Miasta przy ul. Poznańskiej 2. Na miejscu możliwość porozmawiania z Iloną Bujalską - Burmistrzem Jedliny-Zdroju oraz jej zastępczynią - Iwoną Łukasik.

Celem tych spotkań jest wysłuchanie opinii, odpowiedzi na pytania oraz pomoc w rozwiązywaniu wszelkich zgłaszanych problemów. Pragniemy, aby każdy mieszkaniec miał możliwość wyrażenia swoich potrzeb i oczekiwań, a także aby mógł uzyskać niezbędne wsparcie.

W celu usprawnienia organizacji spotkań, prosimy o wcześniejsze umówienie się na wizytę pod numerem telefonu 74 84 55 215.

Do tej pory odbyło się już wiele spotkań z mieszkańcami, które były dla nas niezwykle ważne. Wiele spraw udało się rozwiązać od razu, jednak niektóre z nich wymagają więcej czasu i zaangażowania. Zapewniamy, że do każdej zgłoszonej sprawy podchodzimy z pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, starając się jak najlepiej spełniać Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i korzystania z możliwości bezpośrednich spotkań z przedstawicielami Urzędu Miasta.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja