Rowery elektryczne pokonały jedlińskie trasy podczas Elektro-Bike Tour 2018 | Jedlina Zdrój
Jesteś na: Aktualności Rowery elektryczne pokonały...

Aktualności

Rowery elektryczne pokonały jedlińskie trasy podczas Elektro-Bike Tour 2018

Rowery elektryczne pokonały jedlińskie trasy podczas Elektro-Bike Tour 2018

opublikowano: 16.04.2018 Jedlina-Zdrój wspólnie z Głuszycą i Świeradowem-Zdrojem była organizatorem zlotu rowerów elektrycznych pn. ELECTRO-BIKE TOUR 2018. Organizatorzy zaplanowali w każdej miejscowości wiele atrakcji dla miłośników rowerów. Pierwszy zjazd odbył się w naszej miejscowości 8 kwietnia br. i tym samym otworzył serię spotkań, na którą z niecierpliwością czekali zwolennicy jazdy na rowerze.

Grupa rowerzystów przemierzyła jedlińskimi ścieżkami pieszo-rowerowymi oraz szosami sporą ilość kilometrów. Na trasach uczestnicy rowerowego zlotu mieli okazję skorzystać z atrakcji, które w tym dniu oferowały specjalną zniżkę. Podmuchy wiatru oraz elektryczny napęd w rowerach naszych uczestników, sprawiły, że wszyscy cali i zdrowi dotarli do mety, mieszczącej się na terenie Active Jedlina przy ul. Kłodzkiej. Na zakończenie zlotu zostały wręczone drobne upominki dla wytrwałych  rowerzystów, którzy wytrwali do końca w oczekiwaniu na finał.

Osoby zainteresowane zakupem roweru elektrycznego miały okazję wypróbować sprzęt, który oferowała  w tym dniu firma „ecobike”.

 

 

Powrót
Oferta Inwestycyjna
Galeria
Kalendarz imprez