Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

ZAPRASZAMY NA FESTIWAL AKTYWNOŚCI 2018

Opublikowano: 04.04.2018

W najbliższą niedzielę, tj. 8 kwietnia br., zachęcamy wszystkich do udziału w Festiwalu Aktywności, który odbędzie się na terenie Active Jedlina (Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym) przy ul. Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju. Festiwal Aktywności rozpocznie się o godz. 15.00 Paradą Aktywności. W trakcie imprezy odbędą się liczne pokazy i możliwość uczestnictwa w aktywnościach sportowych dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zapraszamy do obejrzenia „Rowerowego Show”, które jest profesjonalnym przedstawieniem artystycznym. Na płycie boiska sportowego zaprezentuje się Bartosz Gołębiewski – aktualny Mistrz Polski seniorów i młodzieżowców w kategorii średniej w boksie olimpijskim. Naszymi gośćmi będzie również Stowarzyszenie Sportowe „ALTIUS” z Wrocławia, które przedstawi pokaz akrobatyki sportowej. Pamiątkowe medale, które będą wręczane dzieciom i młodzieży za aktywny udział w sporcie, będą doskonałym trofeum na rozpoczęcie tegorocznego sezonu sportowego.
 
Niezapomnianych wrażeń dostarczy Rowerowa Akademia, w której uczestnicy będą mogli szkolić swoją jazdę na rowerze w miasteczku ruchu drogowego. Imprezą towarzyszącą w tym dniu będzie Elektro-Bike Tour 2018 – zlot rowerów elektrycznych. Gorąco zachęcamy miłośników sportowych zmagań do wspólnej zabawy.
 
Festiwal Aktywności

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja