Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Nowe Biuro Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Jedlina-Zdrój

Opublikowano: 08.05.2018

W dniu 3 maja 2018 r. tuż po uroczystościach związanych z rocznicą uchwalenia Konstytucji, nastąpiło uroczyste otwarcie wyremontowanego Biura Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Jedlina-Zdrój.

Wstęgę przeciął Burmistrz Miasta Leszek Orpel wraz z Przewodniczącą Rady Marią Drapich. Ksiądz Prałat Ryszard Uryga dokonał poświęcenia wraz z modlitwą za wszystkich pracowników Urzędu i jego klientów.
W Urzędzie Miasta w ramach termomodernizacji wymieniono instalację grzewczą, ocieplono budynek i położono nową elewacją. Aby udogodnić klientom dojście do Urzędu, od strony parkingu wybudowano schody wraz z platformą dla osób niepełnosprawnych.  Jest także oznaczone miejsce parkingowe. Całość dopełnia mała architektura z ławeczką i zielonymi nasadzeniami.  W wyremontowanym  Biurze Obsługi Klienta mieści się obecnie kasa, w której można dokonywać płatności na rzecz gminy. Biuro wyposażono w nowoczesne meble i elektroniczne tablice informacyjne. Jest także wydzielone stanowisko dla klientów, do których będą przychodzić pracownicy merytorycznie prowadzący sprawę, tak aby osoby odwiedzające Urząd nie musiałby szukać pracowników.
Pracownik Obsługi Biura będzie koordynował te kwestie. Przypominamy, o tym, że do Biura Obsługi Klienta zgłaszamy się także w celu wypożyczenia rowerów elektrycznych.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja