Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Jedlina-Zdrój z dwoma dyplomami Plebiscytu Gospodarczego Muflony 2017

Jedlina-Zdrój z dwoma dyplomami Plebiscytu Gospodarczego Muflony 2017

Opublikowano: 14.05.2018

11 maja br. w Zamku Książ odbyła się jubileuszowa Gala Finałowa Plebiscytu Gospodarczego „Muflony”. Muflony to plebiscyt gospodarczy, który od 20 lat odbywa się w Wałbrzychu.

Nagradzane są w nim firmy i instytucje z terenu Aglomeracji Wałbrzyskiej, które wyróżniają się na tle innych dobrymi wynikami gospodarczymi, działalnością na rzecz lokalnej społeczności, realizowanymi inwestycjami czy promowaniem ekologii. Do konkursu zgłosiła się rekordowa liczba podmiotów, a zwycięzców wyłoniła Kapituła składająca się z samorządowców oraz przedsiębiorców. Gmina Jedlina-Zdrój dwa razy znalazła się wśród zwycięzców odbierając dyplom za zajęcie drugiego miejsca jako Przyjazna Gmina w AW i trzeciego za budowę wieży widokowej na górze Borowa. Plebiscyt poprowadziła dziennikarka i prezenterka telewizyjna Klaudia Carlos. Muzyczną gwiazdą wieczoru była natomiast Gaba Kulka. Organizatorem Plebiscytu Gospodarczego MUFLONY jest spółka Kubara Lamina S.A., wydawca tytułów prasowych: Tygodnika Wałbrzyskiego/NWW,

Wiadomości Świdnickich i Tygodnika Dzierżoniowskiego. Nagrody przyznawane były w pięciu kategoriach. W kategorii Firma Odpowiedzialnego Biznesu. Statuetkę za pierwsze miejsce odebrała Faurecia Wałbrzych S.A., drugie miejsce zajęła Spółdzielnia Socjalna Arte, a trzecie - Pentair Poland Sp. z o.o. W kategorii Inwestycja 20-lecia: statuetkę odebrała firma SirBud s.j. za odbudowę kompleksu przy jeziorze Bystrzyckim, drugie miejsce przypadłoAurum Usługi Budowlane, a trzecie Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu. W kategorii Nasza Przyjazna Gmina w Aglomeracji Wałbrzyskiej, pierwsze miejsce i statuetkę otrzymała Gmina Głuszyca, Jedlina-Zdrój zdobyła 2 miejsce, a trzecie miejsce przypadło gminie Nowa Ruda, Statuetkę w kategorii Mikro/Mała Firma otrzymała firmaCorthinx Sp. z o.o., drugie miejsce zajęła firma Bimart s.c., a trzecie Medyk Zespół Usług Medycznych Sp. z o.o. W kategorii najlepsze Wydarzenie/Inicjatywa 2017 roku – Statuetkę otrzymała Gmina Strzegom, drugie miejsce zajęło Centrum Kultury w Nowej Rudzie, a trzecie Gmina Jedlina-Zdrój za budowę wieży widokowej na górze Borowa.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim wyróżnionym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja