Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Lucia Chauvet - Honorowa Obywatelka Miasta Jedliny-Zdrój

Wizyta Honorowej Obywatelki w Jedlinie-Zdroju.

Opublikowano: 30.07.2018

W dniu 25 lipca br. Pani Lucia Chauvet - Honorowa Obywatelka Miasta Jedliny-Zdrój wraz z małżonkiem złożyła wizytę w Urzędzie Miasta, gdzie spotkała się z Burmistrzem Miasta - Leszkiem Orplem, Przewodniczącą Rady Miasta – Marią Drapich, Zastępcą Burmistrza Miasta – Romualdem Wysockim, Sekretarzem Miasta - Iwoną Kupiec-Darmetko, oraz z Dyrektor Centrum Kultury Marzeną Mroczkowską.

Pani Lucia – mieszkająca na co dzień we Francji raz w roku odwiedza Jedlinę-Zdrój, gdzie znajduje się - jak twierdzi – jej drugi dom. W tym roku gościć w nim będą  dzieci i wnuki, które ją chętnie odwiedzają  w Polce.
Jak stwierdziła Pani Lucia, każdy przyjazd do Jedliny-Zdrój jest dla niej wspaniałym przeżyciem; szczególnie cieszą ją kolejne inwestycje związane z rewitalizacja miasta, nowym oświetleniem, a także remontowane place zabaw dla dzieci. Widoczne zmiany w mieście podobają się nie tylko turystom i kuracjuszom, ale służą na pewno mieszkańcom.
Honorowa Obywatelka wraz z mężem została zaproszona na Festiwal Kawy i Ciasta, które odbędzie się 5 sierpnia w Pawilonie Uzdrowiskowym.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja