Wizyta Honorowej Obywatelki w Jedlinie-Zdroju. | Jedlina Zdrój
Jesteś na: Aktualności Wizyta Honorowej Obywatelki w...

Aktualności

Wizyta Honorowej Obywatelki w Jedlinie-Zdroju.

Wizyta Honorowej Obywatelki w Jedlinie-Zdroju.

opublikowano: 30.07.2018 W dniu 25 lipca br. Pani Lucia Chauvet - Honorowa Obywatelka Miasta Jedliny-Zdrój wraz z małżonkiem złożyła wizytę w Urzędzie Miasta, gdzie spotkała się z Burmistrzem Miasta - Leszkiem Orplem, Przewodniczącą Rady Miasta – Marią Drapich, Zastępcą Burmistrza Miasta – Romualdem Wysockim, Sekretarzem Miasta - Iwoną Kupiec-Darmetko, oraz z Dyrektor Centrum Kultury Marzeną Mroczkowską.
Pani Lucia – mieszkająca na co dzień we Francji raz w roku odwiedza Jedlinę-Zdrój, gdzie znajduje się - jak twierdzi – jej drugi dom. W tym roku gościć w nim będą  dzieci i wnuki, które ją chętnie odwiedzają  w Polce.
Jak stwierdziła Pani Lucia, każdy przyjazd do Jedliny-Zdrój jest dla niej wspaniałym przeżyciem; szczególnie cieszą ją kolejne inwestycje związane z rewitalizacja miasta, nowym oświetleniem, a także remontowane place zabaw dla dzieci. Widoczne zmiany w mieście podobają się nie tylko turystom i kuracjuszom, ale służą na pewno mieszkańcom.
Honorowa Obywatelka wraz z mężem została zaproszona na Festiwal Kawy i Ciasta, które odbędzie się 5 sierpnia w Pawilonie Uzdrowiskowym.
Powrót
Oferta Inwestycyjna
Galeria
Kalendarz imprez