Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Święto Zdroju 2018.

Opublikowano: 11.08.2018

Sporo działo się dzisiaj na Placu Zdrojowym w Jedlinie-Zdroju, a wszystko to za sprawą "Święta Zdroju", zorganizowanego przez Uzdrowisko Szczawno-Jedlina S. A.

W ramach "Święta Zdroju" odbył się wyjątkowy Letni Koncert Operetki, Musicalu i Tańca, w którym wystąpili wrocławscy artyści: Dorota Ujda-Jankiewicz - sopran, Andrzej Jankiewicz - tenor i Anna Jankiewicz - taniec. Przed publicznością wystąpił też Paweł Szymański w koncercie bluesowym oraz zespół "Zakręceni Disco". Dodatkowo w ramach "Święta Zdroju" w Pijalni Wód Mineralnych odbyła się degustacja wody "Charlotta", zaprezentowane zostały też stanowiska zabiegowe z zakresu masażu i fizykoterapii. O dobrą zabawę, gry i animacje zadbała natomiast firma Kamayu-Art.
 
Ważnym elementem "Święta Zdroju" był konkurs na najpiękniejszy kapelusz. Konkurs skierowany był zarówno do mieszkańców naszego regionu jak i do kuracjuszy i odwiedzających nas turystów, a polegał on na przygotowaniu wyjątkowego i oryginalnego nakrycia głowy. Podczas oceny kapeluszy pod uwagę brana była estetyka projektu, oryginalność pomysłu, kreatywność, innowacyjność, forma i dobór materiałów. Konkurs podzielony był na dwie kategorie: dla dorosłych i dla dzieci. Za zajęcie I, II i III miejsca w każdej z kategorii przyznawano nagrody. Konkurs zakończyła parada wszystkich uczestników konkursu.
 
W kategorii osób dorosłych I miejsce zajęła Teresa Bogaczewicz, II miejsce Halina Stanek, a miejsce III Alina Fabin. W kategorii dzieci zwyciężył Kacper Szukała, na II miejscu znalazła się Amelia Wąsowicz, a na miejscu III Mateusz Wąsowicz. Zwycięzcom gratulujemy inwencji, kreatywności i pomysłowości!    

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja