Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019. | Jedlina Zdrój
Jesteś na: Aktualności Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego...

Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019.

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019.

opublikowano: 03.09.2018 Na boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka z Oddzoałami Gimnazjalnymi odbyło się dzisiaj uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019. Uroczystość była też okazją do wręczenia 26 uczniom stypendiów naukowych i sportowych, a 40 pierwszoklasistów, zgrupowanych w dwóch klasach otrzymało drobny upominek.
O tym jak ważna jest nauka, ale również aktywny wypoczynek i bezpieczeństwo mówił podczas uroczystości Leszek Orpel – Burmistrz Jedliny-Zdroju, a także Katarzyna Lepis – Dyrektor szkoły i ks. Ryszard Uryga – Proboszcz Parafii pw. Trójcy Świętej w Jedlinie-Zdroju. Burmistrz Leszek Orpel poinformował też, że w głuszyckim „Delfinku” odbywać się będą zajęcia z nauki pływania dla jedlińskich uczniów, a w Urzędzie Miasta w Jedlinie-Zdroju uczniowie mogą odebrać darmowe bilety na basen.
 
Dodatkowo Centrum Kultury wychodząc naprzeciw zainteresowaniom młodych Jedlinian przygotowało, podobnie jak w latach poprzednich, cykl darmowych zajęć zarówno sportowych jak i tematycznych: między innymi muzycznych, plastycznych, czytelniczych, przyrodniczych.
Powrót
Oferta Inwestycyjna
Galeria
Kalendarz imprez