Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019.

Opublikowano: 03.09.2018

Na boisku wielofunkcyjnym przy Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka z Oddzoałami Gimnazjalnymi odbyło się dzisiaj uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019. Uroczystość była też okazją do wręczenia 26 uczniom stypendiów naukowych i sportowych, a 40 pierwszoklasistów, zgrupowanych w dwóch klasach otrzymało drobny upominek.

O tym jak ważna jest nauka, ale również aktywny wypoczynek i bezpieczeństwo mówił podczas uroczystości Leszek Orpel – Burmistrz Jedliny-Zdroju, a także Katarzyna Lepis – Dyrektor szkoły i ks. Ryszard Uryga – Proboszcz Parafii pw. Trójcy Świętej w Jedlinie-Zdroju. Burmistrz Leszek Orpel poinformował też, że w głuszyckim „Delfinku” odbywać się będą zajęcia z nauki pływania dla jedlińskich uczniów, a w Urzędzie Miasta w Jedlinie-Zdroju uczniowie mogą odebrać darmowe bilety na basen.
 
Dodatkowo Centrum Kultury wychodząc naprzeciw zainteresowaniom młodych Jedlinian przygotowało, podobnie jak w latach poprzednich, cykl darmowych zajęć zarówno sportowych jak i tematycznych: między innymi muzycznych, plastycznych, czytelniczych, przyrodniczych.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja