Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Kuracjusze powrócili do "Teresy".

Opublikowano: 19.09.2018

Znajdujący się w naszym mieście Szpital Rehabilitacji Kardiologicznej "Teresa", który został w znacznym stopniu zniszczony przez pożar w połowie lipca został wyremontowany, a wczoraj przybyli już do niego pierwsi kuracjusze.

Podczas lipcowego pożaru zniszczeniu uległa więźba dachowa, spłonęło całe poddasze wraz z pokryciem ceramicznym, uszkodzony został system informatyczny, system wentylacji i system elektryczny a sam obiekt został zalany. W trakcie dwumiesięcznego remontu udało się naprawić wszystkie uszkodzenia i w chwili obecnej obiekt funkcjonuje prawidłowo, a kuracjusze mogą korzystać ze wszystkich wymaganych zabiegów.
 
Remont "Teresy" to nie wszystko. Remont i adaptacja ma się też rozpocząć w przylegającym do "Teresy" budynku "Teresa II", a na dziedzińcu Szpitala Rehabilitacji Kardiologicznej ma powstać basen typu "Delfinek". Aby zapewnić lepszą obsługę kuracjuszy planowane są też remonty obiektów "Warszawianka" i "Halina", co oczywiście odbyło by się z korzyścią dla naszego miasta.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja