Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Aktualności

Rewalidacja przez rehabilitację w warunkach domowych w Gminie Jedlina-Zdrój.

Opublikowano: 12.01.2019

Rusza kolejny projekt socjalny Ośrodka Pomocy Społecznej pod nazwą ,, Rewalidacja przez rehabilitację w warunkach domowych w gminie Jedlina-Zdrój”.

Z założenia projekt  skierowany jest do osób niepełnosprawnych, pełnoletnich mieszkańców Jedliny-Zdroju posiadających: orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności , orzeczenie ZUS o zaliczeniu do I grupy inwalidzkiej lub orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji. Są to bezwzględne warunki udziału w naszym projekcie.
 
Głównym celem projektu jest zapewnienie profesjonalnych usług rehabilitacyjnych w miejscu zamieszkania osoby zakwalifikowanej do projektu.  Indywidualnie dobrane specjalistyczne i innowacyjne zabiegi prowadzone są przez wykwalifikowanych rehabilitantów i są całkowicie nieodpłatne dla naszych mieszkańców/osób zakwalifikowanych do projektu.
 
Chęć skorzystania z oferowanych usług należy zgłosić pracownikowi socjalnemu pod numerami telefonów : 74 8455 356 lub 74 851 09 89 w terminie do 11 lutego 2019 r. lub w siedzibie ośrodka, gdzie uzyskać  można szczegółowych informacji.
 
Osoby zainteresowane  skorzystaniem z oferowanych usług winny dostarczyć następujące dokumenty, które stanowią podstawę ich  zakwalifikowania do projektu:
  1. orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności , orzeczenie ZUS o zaliczeniu do I grupy inwalidzkiej lub orzeczenie o całkowitej niezdolności do pracy i samodzielnej egzystencji.
  2. Skierowanie na rehabilitację /zabiegi fizjoterapeutyczne wystawione przez lekarza pierwszego kontaktu z dopiskiem: rehabilitacja w warunkach domowych.
 
 Zachęcamy do kontaktu.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja