Jesteś na: Aktualności Będą środki na budowę Centrum...

Aktualności

Będą środki na budowę Centrum Socjalnego.

Będą środki na budowę Centrum Socjalnego.

opublikowano: 18.02.2019 Komisja Oceny Projektów IPAW pozytywnie oceniła wniosek o dofinansowanie realizacji projektu pod nazwą „Budowa Centrum Socjalnego wraz z zapleczem w Gminie Jedlina-Zdrój”.
Zgodnie z uchwałą Zarządu Województwa Dolnośląskiego projekt Gminy Jedlina-Zdrój został wybrany do dofinansowania ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020. W chwili obecnej kompletowane są dokumenty niezbędne do podpisania umowy o dofinansowanie.
 
W nowych przestrzeniach znajdą się między innymi pomieszczenia biurowo-gabinetowe, doradczo-terapeutyczne, pomieszczenia do zajęć grupowych, pomieszczenia sanitarne, sale wykładowo-szkoleniowe, kuchnia, jadalnia, pomieszczenia do zajęć sportowo-rekreacyjnych, rehabilitacyjno-ruchowych, sala wypoczynkowa i pomieszczenia magazynowe. Przy budynku ma się również pojawić winda zewnętrzna.
 
Wykonawca prac budowlanych zostanie wyłoniony w drodze przetargu, który zostanie ogłoszony jeszcze w tym miesiącu. Zakończenie prac przewidziane jest w połowie przyszłego roku. 
Powrót
Oferta Inwestycyjna
Galeria
Kalendarz imprez