Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Aktualności

Rozpoczęły się spotkania biegowe.

Opublikowano: 27.03.2019

Na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym przy ulicy Kłodzkiej odbyło się dzisiaj pierwsze w tym roku spotkanie biegowe dla dzieci i młodzieży. Do zmagań przystąpiło 110 młodych biegaczy.

Cykliczne, bezpłatne spotkania biegowe, organizowane przez Stowarzyszenie "Biegaj w Jedlinie" mają na celu popularyzację biegów wśród dzieci i młodzieży, a także promowanie zdrowego stylu życia. Biegi odbywają się na 6 różnych dystansach, w zależności od wieku uczestników, prowadzona jest też osobna klasyfikacja dla dziewcząt i chłopców. Uczestnicy spotkań biegowych mogą liczyć na  pamiątkowe medale i dyplomy, a najlepsi biegacze w poszczególnych kategoriach na puchary i nagrody rzeczowe.
 
Następne spotkanie biegowe odbędzie się w środę, 24 kwietnia, kolejne w środę 29 maja, w środę 4 września i  ostatnie w piątek 4 października, połączone z podsumowaniem całego cyklu i wręczeniem nagród wyróżniającym się, młodym biegaczom. Wszystkie spotkania rozpoczynają się o godzinie 16.30. Zapisywać się można bezpośrednio przed spotkaniami od godziny 16.00.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja