Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Aktualności

Zapytanie ofertowe o gotowość do podjęcia współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Opublikowano: 04.04.2019

Ośrodek Pomocy Społecznej w Jedlinie-Zdroju przeprowadza rozeznanie zainteresowania ewentualną przyszłą ofertą pracy na stanowisko - Specjalista reintegracji społeczno-zawodowej.

Utworzenie stanowiska uzależnione jest od pozytywnej weryfikacji projektu złożonego przez OPS                   i podlega ocenie  Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój. Prognozowane rozpatrzenie wniosku to maj/czerwiec 2019r.
 
Opis stanowiska: Specjalista reintegracji zawodowej -  praca z klientem Ośrodka Pomocy Społecznej skierowanym do wykonania prac społecznie użytecznych na terenie miasta, współpraca ze środowiskami osób starszych, często samotnych w celu aktywizacji udziału ich w życiu społecznym. Dodatkowo planuje się  powierzenie zadań z zakresu  prowadzenia punktu informacji społecznej.
 
Wymagania:
 
  1. Wykształcenie wyższe: pedagogiczne, socjologiczne, nauki społeczne ze wskazaniami do prowadzenia poradnictwa społecznego w tym zawodowego. Wskazania mogą być określone w suplemencie do dyplomu.
  2. Dobra znajomość przestrzeni społecznej Jedliny-Zdrój w tym także obiektów znajdujących się na terenie gminy.
  3. Mile widziane doświadczenie w pozyskiwaniu środków zewnętrznych .
 
 
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o składanie w terminie do 30 kwietnia b.r. swoich ofert w formie CV oraz listu motywacyjnego na adres: Urząd Miasta/Ośrodek Pomocy Społecznej ul. Poznańska 8, 58-330 Jedlina-Zdrój. Z osobami zainteresowanymi Kierownik Ośrodka spotka się w trakcie indywidualnych spotkań.
 
Uwaga!
Złożenie oferty (CV+ list motywacyjny) lub udział w spotkaniu nie jest wiążący  z  zatrudnieniem.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja