Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Aktualności

Podziękowania dla Radosława Stępnia

Opublikowano: 26.07.2019

W Sali Orła Białego Urzędu Miasta odbyło się dzisiaj uroczyste spotkanie, podczas którego Burmistrz Leszek Orpel podziękował Radosławowi Stępniowi za kilkuletnią prezesurę w Stowarzyszeniu Klubu Sportowego "Zdrój" Jedlina-Zdrój.

W spotkaniu udział wziął również Marek Resiak - wiceprzewodniczący Rady Miasta i Jacek Żmuda - nowy prezes Stowarzyszenia Klubu Sportowego "Zdrój" Jedlina-Zdrój. Burmistrz Leszek Orpel dziękował Radosławowi Stępniowi za zaangażowanie, za osobisty wkład w rozwój i upowszechnianie piłki nożnej w naszym mieście, za sukcesy, które były udziałem jedlińskiej drużyny, a także za zainteresowanie piłką nożną dzieci i młodzieży i za promocję Jedliny-Zdroju. Burmistrz zwracał także uwagę na dobrą współpracę pomiędzy Gminą a Stowarzyszeniem.
 
Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Klubu Sportowego "Zdrój" Jedlina-Zdrój cały dotychczasowy zarząd podał się do dymisji. Walne Zebranie wybrało nowy zarząd, którego prezesem został Jacek Żmuda, wiceprezesem  Sławomir Łysień, sekretarzem Michał Marczak, skarbnikiem Daniel Górnicki, a Członkami Zarządu Bartosz Ziach, Wojciech Marciniak i Mariusz Kacprzyk.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja