Jesteś na: Aktualności Podziękowania dla Radosława Stępnia

Aktualności

Podziękowania dla Radosława Stępnia

Podziękowania dla Radosława Stępnia

opublikowano: 26.07.2019 W Sali Orła Białego Urzędu Miasta odbyło się dzisiaj uroczyste spotkanie, podczas którego Burmistrz Leszek Orpel podziękował Radosławowi Stępniowi za kilkuletnią prezesurę w Stowarzyszeniu Klubu Sportowego "Zdrój" Jedlina-Zdrój.
W spotkaniu udział wziął również Marek Resiak - wiceprzewodniczący Rady Miasta i Jacek Żmuda - nowy prezes Stowarzyszenia Klubu Sportowego "Zdrój" Jedlina-Zdrój. Burmistrz Leszek Orpel dziękował Radosławowi Stępniowi za zaangażowanie, za osobisty wkład w rozwój i upowszechnianie piłki nożnej w naszym mieście, za sukcesy, które były udziałem jedlińskiej drużyny, a także za zainteresowanie piłką nożną dzieci i młodzieży i za promocję Jedliny-Zdroju. Burmistrz zwracał także uwagę na dobrą współpracę pomiędzy Gminą a Stowarzyszeniem.
 
Podczas Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Klubu Sportowego "Zdrój" Jedlina-Zdrój cały dotychczasowy zarząd podał się do dymisji. Walne Zebranie wybrało nowy zarząd, którego prezesem został Jacek Żmuda, wiceprezesem  Sławomir Łysień, sekretarzem Michał Marczak, skarbnikiem Daniel Górnicki, a Członkami Zarządu Bartosz Ziach, Wojciech Marciniak i Mariusz Kacprzyk.
Powrót
Oferta Inwestycyjna
Galeria
Kalendarz imprez