Jesteś na: Aktualności Rozkłady Jazdy

Aktualności

Rozkłady Jazdy

Rozkłady Jazdy

opublikowano: 30.08.2019 Rozkłady Jazdy Bezpłatnej Głuszyckiej Komunikacji Publicznej

Linia 45  Jedlina Zdrój -Głuszyca Przedmieście- Głuszyca Centrum Przesiadkowe-Głuszyca Górna

Przystanki

 

MINI

D

 

MINI

D

 

MINI

6

 

MINI

D

 

MINI

6

 

 MINI

D

 

MINI

6

 

MINI

6

 

MINI

D

 

MINI

6

 

MINI

D

 

MINI

6

 

MINI

D

Jedlina-Zdrój- Jedlinka Hoża

07:00

08:11

09:57

10:30

11:07

12:35

12:48

14:41

15:11

16:41

17:16

17:50

17:50

Głuszyca Sienkiewicza - Przedmieście

07:03

08:14

10:00

10:33

11:10

12:38

12:51

14:44

15:14

16:44

17:19

17:55

17:55

Głuszyca Sienkiewicza – na żądanie

07:04

08:15

10:01

10:34

11:11

12:39

12:52

14:45

15:15

16:45

17:20

17:57

17:57

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

-

08:17

10:03

10:36

11:13

12:41

12:54

14:47

15:17

16:47

17:22

18:00

18:00

Głuszyca Grunwaldzka/Leśna

07:06

 08.19

10:05

10:38

11:15

 -

12:56

14:49

15:19

16:49

17:24

18:02

18:02

Głuszyca Grunwaldzka/ Polna Urząd

07:07

08:21

10:07

10:40

11:17

-

12:58

14:51

15:21

16:51

17:26

18:04

18:04

Głuszyca Grunwaldzka/Cmentarna

07:11

 08.23

10:09

10:42

11:19

 -

13:00

14:53

15:23

16:53

17:28

18:06

18:06

Głuszyca Górna Kłodzka II

07:13

 08.25

10:11

10:44

11:21

 -

13:02

14:55

15:25

16:55

17:30

18:08

18:08

Głuszyca Górna Kłodzka/Graniczna

07:15

 08.27

10:13

10:46

11:23

 -

13:04

14:57

15:27

16:57

17:32

18:10

18:10

Linia 45 -Głuszyca Górna- Głuszyca Centrum Przesiadkowe- Głuszyca Przedmieście- Jedlina- Zdrój

Przystanki

 

MINI

D

 

MINI

D

 

MINI

D

 

MINI

6

 

MINI

 D

 

MINI

6

 

MINI

6

 

MINI

6

 

MINI D

 

MINI

D

 

MINI

 6

 

Głuszyca Górna Kłodzka/Graniczna

-

07:16

08.35

10:14

10:47

11:25

13:05

15:00

15:32

17:32

18:11

Głuszyca Górna Kłodzka II

-

07:18

08.36

10:16

10:49

11:27

13:07

15:02

15:34

17:34

18:13

Głuszyca Górna Kłodzka I

-

07:19

08.38

10:18

10:50

11:29

13:09

15:04

15:35

17:35

18:14

Głuszyca Grunwaldzka/Polna

-

07:20

08:39

10:20

10:52

11:32

13:11

15:06

15:37

17:37

 

Głuszyca Grunwaldzka/Leśna

-

07:22

08.40

10:22

10:53

11:33

13:13

15:08

15:38

17:38

 

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

06:50

-

08:44

10:24

10:55

11:35

13:15

15:10

15:40

17:40

 

Głuszyca Sienkiewicza – na żądanie

06:52

07:24

08:45

10:26

10:57

 

13:17

 

15:42

17:42

 

Głuszyca Sienkiewicza - Przedmieście

06:53

07:25

08:48

10:27

10:58

 

13:18

 

15:43

17:43

 

Jedlina-Zdrój- Jedlinka Hoża

06:55

-

08:50

10:29

11:00

 

13:20

 

15:45

17:45

 

D- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku 6- kursuje tylko w soboty

                                                                      

Linia 55 Głuszyca Centrum Przesiadkowe – Sierpnica Osówka-  Sierpnica

Przystanki

 

MIDI

D

 

MIDI

D

 

MIDI

D

 

MINI

6

 

MINI

6

 

MIDI

D

 

MINI

6

 

MINI

6

 

MIDI

D

 

MINI

6

 

MINI

D

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

05.59

07.00

09:15

09:17

12:05

13:50

14:00

16:00

16:08

18:00

18:00

Głuszyca Grunwaldzka/Leśna

06.01

07.02

09:17

09:19

12:07

13:52

14:02

16:02

16:10

18:02

18:02

Głuszyca Grunwaldzka/Polna Urząd

06:02

07:03

09:18

09:20

12:08

13:53

14:03

16:03

16:11

18:02

18:03

Głuszyca - ul. Kościuszki

06.04

07.05

09:19

09:22

12:10

13:55

14:05

16:05

16:13

18:12

18:12

Kolce - ul. Pamięci Narodowej I

06.07

07.08

09:22

09:25

12:13

13:58

14:08

16:08

16:16

18:15

18:15

Kolce - ul. Pamięci Narodowej II

06.08

07.09

09:23

09:26

12:14

13:59

14:09

16:09

16:17

18:16

18:16

Sierpnica - ul. Świerkowa I

06.12

07.13

09:27

09:30

12:18

14:03

14:13

16:13

16:21

18:20

18:20

Sierpnica - ul. Świerkowa II

06.13

07.14

09:28

09:31

12:19

14:04

14:14

16:14

16:22

18:21

18:21

Sierpnica-Osówka

-

-

09:32

09:35

12:23

14:06

14:18

16:18

16:24

18:25

18:25

Sierpnica - ul. Świerkowa III pętla

06.15

07.16

09:37

09:37

12:25

14:09

14:20

16:20

16:27

18:27

18:27

 

Przystanki

 

MIDI

 D

 

MIDI

D

 

MINI

6

 

MINI

6

 

MIDI

D

 

MIDI

D

 

MINI

6

 

MIDI

D

 

MINI

6

 

MINI

D

 

MINI

6

 

MINI

D

Sierpnica - ul. Świerkowa III pętla

06:16

09:40

09:37

12:28

 13.12

 14.13

14:21

 15.13

16:21

 16.33

18:28

18:28

Sierpnica - ul. Świerkowa II

06:18

09:42

09:39

12:30

13:18

14:18

14:23

15:18

16:23

16:38

18:30

18:30

Sierpnica - ul. Świerkowa I

06:19

09:43

09:43

12:34

13:19

14:19

14:27

15:19

16:27

16:39

18:34

18:34

Kolce - ul. Pamięci Narodowej II

06:23

09:48

09:44

12:35

13:23

14:23

14:28

15:23

16:28

16:43

18:35

18:35

Kolce - ul. Pamięci Narodowej I

06:24

09:50

09:48

12:39

13:24

14:24

14:32

15:24

16:32

16:44

18:39

18:39

Głuszyca - ul. Kościuszki

06:26

09:52

09:49

12:40

13:26

14:26

14:33

15:26

16:33

16:46

18:40

18:40

Głuszyca Grunwaldzka/Polna

06:27

09:53

09:50

12:41

13:27

14:27

14:34

15:27

16:34

16:47

18:41

18:41

Głuszyca Grunwaldzka/Leśna

06:29

09:55

09:52

12:43

13:29

14:29

14:36

15:29

16:36

16:49

18:43

18:43

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

06:31

09:57

09:55

12:46

13:31

14:31

14:39

15:31

16:39

16:51

18:46

18:46

Głuszyca Sienkiewicza – na żądanie

 

 

09:57

12:48

 

 

14:41

 

16:41

16:53

18:48

18:48

Głuszyca Sienkiewicza - Przedmieście

 

 

09:58

12:49

 

 

14:42

 

16:43

16:54

18:49

18:49

Jedlina-Zdrój- Jedlinka Hoża

 

 

09:59

12:50

 

 

14:43

 

16:44

16:56

18:50

18:50

D- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku  6- kursuje tylko w soboty D- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

Linia 85 Sierpnica - Głuszyca Centrum Przesiadkowe- Głuszyca Przedmieście

Przystanki

Midi

D

Sierpnica - ul. Świerkowa III

07:20

Sierpnica - ul. Świerkowa II

07:22

Sierpnica - ul. Świerkowa I

07:23

Kolce - ul. Pamięci Narodowej II

07:24

Kolce - ul. Pamięci Narodowej I

07:28

Głuszyca - ul. Kościuszki

07:30

Głuszyca Grunwaldzka/Polna

07:32

Głuszyca Grunwaldzka/Leśna

07:34

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

07:36

Głuszyca Sienkiewicza  na żądanie

07:38

Głuszyca Sienkiewicza - Przedmieście

07:42

Linia 85 - Głuszyca Centrum Przesiadkowe- Głuszyca Przedmieście- Sierpnica

Przystanki

Midi

D

Midi

D

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

12:45

14:45

Głuszyca Sienkiewicza na żądanie

12:47

14:47

Głuszyca Sienkiewicza - Przedmieście

12:48

14:48

Głuszyca Sienkiewicza - Przedmieście

12:50

14:50

Głuszyca Sienkiewicza  na żądanie

12:51

14:51

Głuszyca Grunwaldzka/Leśna

12:53

14:53

Głuszyca - ul. Kościuszki

12:56

14:56

Kolce - ul. Pamięci Narodowej I

13:02

15:02

Kolce - ul. Pamięci Narodowej II

13:03

15:03

Sierpnica - ul. Świerkowa I

13:07

15:07

Sierpnica - ul. Świerkowa II

13:08

15:08

Sierpnica - ul. Świerkowa III

13:10

15:10

Sierpnica - Osówka

13:13

15:13

D- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

 

 

 

                                                                                        Linia 65 Głuszyca- Łomnica- Grzmiąca- Głuszyca

Linia 65 Głuszyca Centrum Przesiadkowe- Łomnica-Grzmiąca

Przystanki

 

MIDI

D


MINI

6

 

MIDI

D

 

MINI

6

 

MIDI

D

 

MIDI

D

 

MINI

6

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

 

08:40

 

11:37

 

14:00

15:11

Głuszyca - ul. Łomnicka 2

 

08:41

 

11:38

 

14:02

15:12

Łomnica - ul. Sudecka 21

 

08:44

 

11:41

 

14:05

15:15

Łomnica / Trzy Strugi Pętla

06:16

08:48

09:14

11:45

11:34

14:08

15:19

Łomnica - ul. Sudecka 21

06:18

08:51

09:16

11:48

11:36

14:10

15:22

Głuszyca - ul. Łomnicka 1

06:19

08:54

09:17

11:51

11:38

14:12

15:25

Głuszyca - ul. Kolejowa Stacja

 

08:56

 

11:53

 

14:14

15:27

Grzmiąca - ul. Spółdzielców 3

 

08:59

 

11:56

 

14:15

15:30

Grzmiąca - ul. Spółdzielców 4

 

09:00

 

11:59

 

14:16

15:31

Głuszyca - ul. Kolejowa Stacja

 

09:03

 

12:00

 

14:17

15:34

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

06:20

09:06

09:19

12:03

11:41

14:18

15:37

 

Przystanek

MIDI

D

MIDI

D

MIDI

D

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

06:00

09:00

11:15

Głuszyca - ul. Kolejowa Stacja

06:02

09:02

11:18

Grzmiąca - ul. Spółdzielców 3

06:06

09:06

11:21

Grzmiąca - ul. Spółdzielców 4

06:07

09:07

11:22

Głuszyca - ul. Kolejowa Stacja

06:09

09:09

11:25

Głuszyca - ul. Łomnicka 2

06:10

09:10

11:27

Łomnica - ul. Sudecka 21

06:12

09:12

11:30

Łomnica / Trzy Strugi Pętla

06:14

09:14

11:33

D- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku, 6- kursuje tylko w sobota

 Linia 75 Głuszyca Centrum Przesiadkowe – Łomnica- Grzmiąca- Głuszyca Centrum Przesiadkowe

 

Przystanki

MIDI

D

MIDI

D

MIDI

D

MIDI

D

MIDI

D

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

 6.56

 

 

 

15:40

Głuszyca - ul. Łomnicka 2

 6.57

 

 

 

15:41

Łomnica - ul. Sudecka 21

 7.00

 

 

 

15:44

 Łomnica / Trzy Strugi Pętla

07:03

 

13.30

15.32

15:47

Łomnica - ul. Sudecka 21

07:06

 

13.33

15.35

15:50

Głuszyca - ul. Łomnicka 1

07:09

 

13.36

15.38

15:53

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

07:10

 

13.37

15.40

 

Głuszyca - ul. Kolejowa Stacja

07:13

 

 

 

15:55

Grzmiąca - ul. Spółdzielców 3

07:16

 

 

 

15:58

Głuszyca Sienkiewicza - Przedmieście

07:21

 

 

 

16:03

Głuszyca Sienkiewicza – na żądanie

07:22

 

 

 

16:04

Głuszyca Grunwaldzka/Leśna

07:24

 

 

 

 

Głuszyca Grunwaldzka/Polna Urząd

07:25

 

 

 

 

Głuszyca Grunwaldzka/Cmentarna

07.28

 

 

 

 

Głuszyca Górna Kłodzka II

07.30

 

 

 

 

Głuszyca Górna Kłodzka/Graniczna

 07:31

07:31

 

 

 

Głuszyca Górna Kłodzka II

 

07:33

 

 

 

Głuszyca Górna Kłodzka I

 

07:34

 

 

 

Głuszyca Grunwaldzka/Polna

 

07:35

 

 

 

Głuszyca Grunwaldzka/Leśna

 

07:36

 

 

 

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

 

07:40

 

 

16:06


D- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

 

 

Linia 75 Głuszyca Centrum Przesiadkowe- Głuszyca Górna- Grzmiąca-Łomnica

Przystanki

 

MIDI

D S

 

MIDI

D S

 

MIDI

DS

 

MIDI

DS

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

12:45

 

14:45

 

Głuszyca Grunwaldzka/Leśna

12:47

 

14:47

 

Głuszyca Grunwaldzka/Polna Urząd

12:48

 

14:48

 

Głuszyca Grunwaldzka/Cmentarna

12:51

 

14:51

 

Głuszyca Górna Kłodzka II

12:53

 

14:53

 

Głuszyca Górna Kłodzka/Graniczna

12:55

 

14:55

 

Głuszyca Górna Kłodzka II

12:57

 

14.57

 

Głuszyca Górna Kłodzka I

12:58

 

14:58

 

Głuszyca Grunwaldzka/Polna

12:59

 

14:59

 

Głuszyca Grunwaldzka/Leśna

 13:00

13:07

 

15:00

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

 

-

 

15:05

Głuszyca Sienkiewicza – na żądanie

 

13:09

 

15:11

Głuszyca Sienkiewicza – Przedmieście

 

13:10

 

15:12

Grzmiąca – ul. Spółdzielców 4

 

13:16

 

15:18

 Głuszyca - ul. Kolejowa Stacja

 

13:19

 

15:21

Głuszyca - Łukasiewicza Centrum Przesiadkowe

 

13:22

 

15:24

Głuszyca - ul. Łomnicka 2

 

13:23

 

15:25

Łomnica - ul. Sudecka 21

 

13:26

 

15:28

Łomnica / Trzy Strugi Pętla

 

13:29

 

15:31

D- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

 

 

Linia 95 Głuszyca Przedmieście- Grzmiąca Wiejska

Przystanki

MINI D

MINI D

MINI D

Głuszyca Sienkiewicza - Przedmieście

07:26

12:50

14:40

Głuszyca Turystyczna Kościół Chrobrego

07:27

-

-

Grzmiąca - Wiejska I

-

12:57

14:47

Grzmiąca - Wiejska II

-

12:58

14:48

Grzmiąca - Wiejska III Kościół

-

12:59

14:49

Grzmiąca - Wiejska II

-

13:00

14:50

Grzmiąca - Wiejska I

-

13:01

14:51

Grzmiąca Turystyczna 13

07:30

13:07

14:57

 

Linia 95 Grzmiąca Wiejska-Głuszyca Przedmieście

Przystanki

MINI

D

MINI D

MINI D

Grzmiąca Turystyczna 13

   07:30

13:07

14:57

Grzmiąca - Wiejska I

07:39

-

-

Grzmiąca - Wiejska II

07:40

-

-

Grzmiąca - Wiejska III Kościół

07:41

-

-

Grzmiąca - Wiejska II

07:42

-

-

Grzmiąca - Wiejska I

07:43

-

-

Głuszyca Turystyczna Kościół Chrobrego

-

13:10

15:00

Głuszyca Sienkiewicza - Przedmieście

07:50

13:11

-

D- kursuje w dni robocze od poniedziałku do piątku

Powrót
Oferta Inwestycyjna
Galeria
Kalendarz imprez