Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Przejazd Rowerowy Wałbrzych - Jedlina-Zdrój

Opublikowano: 21.09.2019

Ponad 160 osób wzięło udział w dzisiejszym Przejeździe Rowerowym z Wałbrzycha do Jedliny-Zdroju, którego organizatorami była Gmina Wałbrzych i Gmina Jedlina-Zdrój.

Celem tej turystyczno-rowerowej imprezy była promocja zdrowego stylu życia, propagowanie aktywności ruchowej oraz promocja ścieżek i tras rowerowych, których jest coraz więcej zarówno w Wałbrzychu jak i Jedlinie-Zdroju.
 
Uczestnicy imprezy wyruszyli z siłowni terenowej na wałbrzyskim Podzamczu, aby ścieżkami rowerowymi wzdłuż alei Powale, ulicy de Gaulle'a, Uczniowskiej, Strzegomskiej, Noworudzkiej, Kamienieckiej, trasą rowerową łączącą ulicę Włościańską z ulicą Warszawską, następnie ulicą Wałbrzyską, Piastowską i Plac Zwycięstwa dojechać do Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego "Active" przy ulicy Kłodzkiej w Jedlinie-Zdroju.
 
Na Kompleksie "Active" na uczestników czekało wiele atrakcji. Organizatorzy zapewnili sportowe upominki i ciepły posiłek. Największą atrakcją, wzbudzającą wiele emocji, był konkurs wiedzy o regionie, w którym główną nagrodą był górski rower elektryczny. Zwycięzcą konkursu został Wałbrzyszanin Marcin Strykowski. Wśród pozostałych nagród dominował sprzęt rowerowy.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja