Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Aktualności

Zajęcia muzyczne w Centrum Kultury

Opublikowano: 26.09.2019

Od września br. ponownie ruszyły warsztaty muzyczne oraz wokalne, które w tym roku rozszerzyły swoją ofertę dla dzieci już od 5-tego roku życia. Zajęcia umuzykalniające są nowością, będą one pierwszą przygodą z muzyką dla dzieci - w formie zabawy nauczą się m.in. rytmiki, śpiewu, gry na instrumentach muzycznych, tj. np. ukulele, cymbałki lub tamburyn.

Wyremontowana została sala, w której odbywają się zajęcia, zostały zamontowane panele wygłuszające dla uzyskania lepszej akustyki pomieszczenia, a także podest, na którym stanęła perkusja. Mała scena będzie dla dzieci miejscem oswojenia się przed pierwszymi występami dla najbliższymi. Mamy nadzieję, że nowa aranżacja i kolorystyka sali muzycznej Wam się spodoba!
 
Zajęcia umuzykalniające oraz warsztaty muzyczne prowadzić będzie p. Marek Jakubczak - multiinstrumentalista, kompozytor, wokalista, animator kultury. Założyciel i kierownik zespołów muzycznych: imieniny Katarzyny, Zakalec oraz młodzieżowych zespołów instrumentalnych. Pomysłodawca i współorganizator imprez kulturalnych m.in.: "Dziecięcej Piosenki Ludowej" i "Teatrzyków Dziecięcych".
 
Obecnie instruktorem zajęć wokalnych, które odbywać się będą równolegle z warsztatami muzycznymi jest p. Justyna Misterka - wokalistka, multiinstrumentalistka, akustyk, operator nagłośnienia, masteringowiec, członek zespołów muzycznych Zakalec i tre volto. Wykształcenie muzyczne w klasie klarnetu. Były współkierownik i członek młodzieżowego zespołu ludowego, instrumentalista ZPiT Nowa Ruda oraz orkiestr dętych "Ceramik" i "Górniczej Orkiestry Dętej". Ponadto prowadzi zajęcia z nauki gry na gitarze, akordeonie i pianinie.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja