Pamięć o bliskich | Jedlina Zdrój
Jesteś na: Aktualności Pamięć o bliskich

Aktualności

Pamięć o bliskich

Pamięć o bliskich

opublikowano: 06.11.2019 Listopad jest szczególnym miesiącem pamięci o bliskich, których nie ma już wśród nas. Odwiedzamy groby rodziny, przyjaciół i znajomych, stawiając symbole naszego szacunku.
Przypominamy, że na oficjalnej stronie miasta Jedlina-Zdrój funkcjonuje system GROBONET 2.6®, w którym z łatwością możecie odnaleźć poszukiwane groby.  Ikona znajduje się po prawej stronie www.jedlinazdroj.eu
 
Poprzez wpisanie imienia i nazwiska system umożliwia odnalezienie swoich bliskich w bazie osób pochowanych oraz zlokalizowanie ich grobu na dokładnej mapie cmentarza. System pokazuje zdjęcie danego grobu.
 
System jest na bieżąco aktualizowany i doskonalony; poprawiane są błędy i uzupełniane informację, jednak mogą pojawić się pewne nieprawidłowości.
 
W związku z powyższym zwracamy się  do Państwa z prośbą - jeśli znajdą państwo  niezgodność dot. lokalizacji grobu lub jego prezentacji w systemie uprzejmie prosimy o jej zgłaszanie telefonicznie:  nr 74/ 8455215 wew. 17  lub e-mailem: urzad@jedlinazdroj.eu
Powrót
Oferta Inwestycyjna
Galeria
Kalendarz imprez