Zaawansowane prace w Centrum Socjalnym | Jedlina Zdrój
Jesteś na: Aktualności Zaawansowane prace w Centrum Socjalnym

Aktualności

Zaawansowane prace w Centrum Socjalnym

Zaawansowane prace w Centrum Socjalnym

opublikowano: 25.11.2019 Trwa przebudowa Centrum Socjalnego, które znajduje się przy ulicy Piastowskiej. Prace są już bardzo zaawansowane. Zakończenie prac przewidziane jest w połowie przyszłego roku.
Generalny remont budynku prowadzony jest w ramach projektu noszącego nazwę „Budowa Centrum Socjalnego wraz z zapleczem w Gminie Jedlina-Zdrój”. Warto podkreślić, że ten projekt został dofinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.
 
W nowych przestrzeniach Centrum Socjalnego znajdą się między innymi pomieszczenia biurowo-gabinetowe, doradczo-terapeutyczne, pomieszczenia do zajęć grupowych, pomieszczenia sanitarne, sale wykładowo-szkoleniowe, kuchnia, jadalnia, pomieszczenia do zajęć sportowo-rekreacyjnych i zajęć rehabilitacyjno-ruchowych.
 
W planach jest też utworzenie w budynku sali wypoczynkowej i pomieszczeń magazynowych. Budynek zostanie wyposażony w windę zewnętrzną, co stanowić będzie spore udogodnienie dla osób starszych i niepełnosprawnych. Obecnie na poddaszu i I piętrze prowadzone są już prace wykończeniowe. Przebudowa prowadzona jest natomiast na parterze i w obrębie klatki schodowej.
Powrót
Oferta Inwestycyjna
Galeria
Kalendarz imprez