Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Opublikowano: 12.01.2020

W naszym mieście 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zorganizowany w hali uzdrowiskowo-spacerowej.

Hasło 28. Finału WOŚP brzmiało: "Wiatr w żagle". W tym roku Orkiestra zbierała środki na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej. Oprócz zbiórek do puszek kwestarskich, prowadzonych przez wolontariuszy, możliwe było też wsparcie Orkiestry podczas Finału w hali uzdrowiskowo-spacerowej poprzez zakup różnego rodzaju przedmiotów: biżuterii, rękodzieła artystycznego, porcelany, ozdób i zabawek, oraz wzięcie udziału w licytacjach.
 
Wśród przedmiotów przekazanych na licytację znalazły się między innymi vouchery na różnego rodzaju usługi i zabiegi, wycieczki zagraniczne, wysokiej klasy kosmetyki, pióro Burmistrza Jedliny-Zdroju Leszka Orpla i piłka do siatkówki Reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w 2018 roku.
 
28. Finał WOŚP to również koncerty. W tym roku zagrały dla nas zespoły SILENTlive, Grzybek BAND i Paranoja Hotel. Był występ dzieci i młodzieży z naszego Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Nie zabrakło też innych atrakcji. Był słodki poczęstunek, pomiary ciśnienia krwi, a także gry i zabawy, nie tylko dla najmłodszych. Zakończeniem 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy było efektowne "Światełko do Nieba".
 
Podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jedlinie-Zdroju zebrano ponad 12 000 złotych, w tym 4 000 złotych z licytacji.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja