Rekordowa zbiórka pieniędzy w Jedlinie-Zdroju podczas 28. Finału WOŚP. | Jedlina Zdrój
Jesteś na: Aktualności Rekordowa zbiórka pieniędzy w...

Aktualności

Rekordowa zbiórka pieniędzy w Jedlinie-Zdroju podczas 28. Finału WOŚP.

Rekordowa zbiórka pieniędzy w Jedlinie-Zdroju podczas 28. Finału WOŚP.

opublikowano: 16.01.2020 W tym roku jedlińska Orkiestra na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej zebrała kwotę 13476,33 zł.
Finał WOŚP odbył się w hali uzdrowiskowo-spacerowej. Wolontariusze zbierali datki do puszek kwestarskich, za wrzutkę do puszki można było nabyć różnego rodzaju przedmioty: biżuterię, rękodzieło artystyczne, porcelanę, ozdoby, gry  i zabawki, skosztować pysznego ciasta. Akcję można było wesprzeć w licytacjach. Wśród przedmiotów przekazanych na licytację znalazły się między innymi vouchery na różnego rodzaju usługi i zabiegi, 2 wycieczki zagraniczne, wysokiej klasy kosmetyki, obraz jedlińskiego artysty, pióro Burmistrza Jedliny-Zdroju Leszka Orpla oraz piłka do siatkówki Reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w 2018 roku.
 
28. Finał WOŚP to również koncerty. W tym roku zagrały dla nas zespoły SILENTlive, Grzybek BAND i Paranoja Hotel. Był występ dzieci i młodzieży z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Nie zabrakło też innych atrakcji. Był słodki poczęstunek, pomiary ciśnienia krwi, masy ciała a także gry i zabawy, nie tylko dla najmłodszych. Wspólnie stworzyliśmy „Jedlińskie Serce Świątecznej Pomocy”. Zakończeniem 28. Finału było "Światełko do Nieba".
 
Serdecznie dziękujemy sztabowi, wolontariuszom, darczyńcom, radnym, nauczycielom, rodzicom uczniów, wszystkim osobom , które wsparły 28 akcję WOŚP.
 Do zobaczenia za rok! SIE MA!
Powrót
Oferta Inwestycyjna
Galeria
Kalendarz imprez