Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Aktualności

Rekordowa zbiórka pieniędzy w Jedlinie-Zdroju podczas 28. Finału WOŚP.

Opublikowano: 16.01.2020

W tym roku jedlińska Orkiestra na rzecz dziecięcej medycyny zabiegowej zebrała kwotę 13476,33 zł.

Finał WOŚP odbył się w hali uzdrowiskowo-spacerowej. Wolontariusze zbierali datki do puszek kwestarskich, za wrzutkę do puszki można było nabyć różnego rodzaju przedmioty: biżuterię, rękodzieło artystyczne, porcelanę, ozdoby, gry  i zabawki, skosztować pysznego ciasta. Akcję można było wesprzeć w licytacjach. Wśród przedmiotów przekazanych na licytację znalazły się między innymi vouchery na różnego rodzaju usługi i zabiegi, 2 wycieczki zagraniczne, wysokiej klasy kosmetyki, obraz jedlińskiego artysty, pióro Burmistrza Jedliny-Zdroju Leszka Orpla oraz piłka do siatkówki Reprezentacji Polski z Mistrzostw Świata w 2018 roku.
 
28. Finał WOŚP to również koncerty. W tym roku zagrały dla nas zespoły SILENTlive, Grzybek BAND i Paranoja Hotel. Był występ dzieci i młodzieży z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego. Nie zabrakło też innych atrakcji. Był słodki poczęstunek, pomiary ciśnienia krwi, masy ciała a także gry i zabawy, nie tylko dla najmłodszych. Wspólnie stworzyliśmy „Jedlińskie Serce Świątecznej Pomocy”. Zakończeniem 28. Finału było "Światełko do Nieba".
 
Serdecznie dziękujemy sztabowi, wolontariuszom, darczyńcom, radnym, nauczycielom, rodzicom uczniów, wszystkim osobom , które wsparły 28 akcję WOŚP.
 Do zobaczenia za rok! SIE MA!

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja