Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Aktualności

Szanowni Państwo – Klienci Urzędu Miasta !

Opublikowano: 13.03.2020

Z uwagi na zaistniałą sytuacją związaną z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa i w trosce o zdrowie osób korzystających, w ramach szeroko pojętych działań prewencyjnych mających na celu bezpieczeństwo mieszkańców, Urząd Miasta w Jedlinie-Zdroju wprowadza następujące ograniczenia obowiązujące od dnia 12 marca b.r., do odwołania:

  1. Apelujemy o załatwianie spraw w formie telefonicznej lub elektronicznej. Jedynie w sprawach które wymagają osobistego wstawiennictwa w Urzędzie należy załatwiać je zgodnie z poniższymi zaleceniami.

 

  1. Prosimy, osoby wykazujące objawy przeziębienia/grypy (kaszel, katar, gorączka) aby nie przychodziły do Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój do czasu całkowitego ustąpienia objawów chorobowych.

 

  1. Osoby odwiedzające Urząd Miasta proszone są o zachowanie bezpiecznej odległości od pracownika Biura Obsługi Klienta – co najmniej 1.5 m. W tym celu prosimy o nieprzekraczanie wytyczonych linii bezpieczeństwa.

 

  1. Zachęcamy osoby powracające z zagranicy lub mające kontakt z osobami powracającymi o stosowanie się do powszechnie obowiązujących wytycznych i odłożenie osobistego kontaktu z Urzędem  na termin późniejszy. Zachęcamy do kontaktu elektronicznego bądź telefonicznego, gdzie w indywidualnej sprawie udzielane są wszelkie niezbędne informacje i wskazówki mające na celu sprawne załatwienie jego sprawy.

 

  1. Burmistrz Miasta w sytuacjach tego wymagających może podejmować dalsze ograniczenia co do działalności jednostki o ile wystąpią ku temu przesłanki.

 

                                     Leszek Orpel
                                                                                   Burmistrz Miasta Jedlina-Zdrój

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja