Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Aktualności

Pomoc dla samotnych seniorów

Opublikowano: 16.03.2020

Osoby starsze- samotne, nie poddane kwarantannie administracyjnej, nie posiadające relacji sąsiedzkich i których bliscy zamieszkują poza terenem Jedliny i nie są w stanie utrzymywać stałego kontaktu i stałej pomocy dla swoich starszych krewnych, mogą skorzystać z pomocy pracowników jedlińskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w zrobieniu podstawowych zakupów, odbioru leków z apteki i wsparcia w kontakcie z innymi urzędami w sprawach pilnych, niecierpiących zwłoki dla seniora.

Od poniedziałku do piątku w godz. 8-12 można zgłaszać swoje potrzeby pod numerami telefonów: 74 8455 356 lub 74 8805 333. Wszelkie ustalenia dokonane zostaną telefonicznie z zainteresowanym.

Informujemy również, że z naszej inicjatywy firma Smakuś wyraziła chęć sprzedaży komercyjnej i  dowozu w miejsce zamieszkania gorących posiłków obiadowych. Zamówienia na tę usługę winny mieć charakter ciągły min. 1 tydzień a nie jednorazowy. Kontakt w sprawie zamówień z właścicielem pod numerem telefonu 608 199 691.

Zachęcamy również mieszkańców, ludzi dobrej woli do samopomocy sąsiedzkiej osobom starszym i samotnym.

Korzystając z okazji apelujemy do naszych mieszkańców o zachowanie wstrzemięźliwości w wychodzeniu z domu, w szczególności w duże skupiska ludzkie i unikanie niepotrzebnych kontaktów towarzyskich.

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja