Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
1. O Programie

O programieAktyPrawneDoPobraniaListaPartnerówWykazZniżekKontakt

 

Pobierz plik

Pełny ekran kliknij tutaj

Szanowni Państwo,

mam przyjemność poinformować Państwa o nowym produkcie Miasta o nazwie „Jedlińska Karta Mieszkańca”.  JKM to projekt, który ma ułatwić życie mieszkańcom, a także przynieść im konkretne korzyści. W mieście takim jak nasze – opartym przede wszystkim na aktywnościach sportowych i walorach turystycznych, chcemy docenić naszych Mieszkańców i ich wkład w tworzenie tych warunków. Posiadanie Jedlińskiej Karty Mieszkańca będzie uprawniało do korzystania ze zniżek oferowanych zarówno przez miasto jak i prywatnych partnerów.

JKM to produkt niosący nie tylko korzyści dla mieszkańca, ale też dla usługodawcy. Wychodząc naprzeciw inicjatywie promocji przedsiębiorczości działającej na terenie Miasta Jedlina-Zdrój chcemy, aby Jedlina-Zdrój była miejscowością przyjazną dla mieszkańców z dostępną przestrzenią publiczną, zróżnicowanymi usługami, łatwym dostępem do sportu, rekreacji i odpoczynku.

Naszym celem jest budowa szerokiej bazy partnerów, którzy zaoferują Mieszkańcom Jedliny-Zdroju bogatą ofertę rabatów czy specjalnych przywilejów. Baza partnerów będzie ulegała ciągłej rozbudowie, dzięki czemu poznamy potrzeby mieszkańców i sprawimy, że Karta Mieszkańca stanie się funkcjonalnym narzędziem, ułatwiającym życie w naszym mieście.

Jeśli prowadzicie Państwo zakład usługowy, sklep bądź hurtownię, które oferują towary lub usługi ogólnodostępne, zachęcamy do dołączenia  do naszego Programu. Zaoferowane przez Państwa zniżki i rabaty nie tylko są bardzo pozytywnie ocenione przez konsumentów, ale także często pomagają, zwiększyć popyt na dane produkty lub usługi.

Dzięki byciu PARTNEREM Jedlińskiej Karty Mieszkańca:

  • promujecie i zwiększacie rozpoznawalność swojej firmy;
  • wspieracie i integrujecie lokalną społeczność;
  • realizujecie politykę społecznej odpowiedzialności biznesu,
  • udostępniacie informacje, na temat swojej działalności stronie internetowej Programu oraz w innych materiałach promocyjnych Programu, wydawanych przez Miasto,
  • możecie posługiwać się znakiem „Partner Programu Jedlińska Karta Mieszkańca”.

Aby przyłączyć się do Programu, należy wypełnić załączony  formularz zgłoszeniowy i przesłać go, najlepiej w formie elektronicznej, na adres : sekretarz@jedlinazdroj.eu

Z uwagi na planowane wprowadzenie niniejszego Programu w życie w miesiącu czerwcu, w przypadku zainteresowania naszym produktem, prosimy o zwrot uzupełnionej deklaracji w terminie 7 dni od daty otrzymania niniejszego pisma.

Osobami do kontaktu po stronie miasta są:  Iwona Kupiec-Darmetko – Sekretarz Miasta, tel. 74 84555215

 

Zachęcam i zapraszam do współpracy

 

Wzór deklaracji do pobrania w zakładce 3. Do Pobrania

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja