Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Jedlińska Karta Mieszkańca

O programieAktyPrawneDoPobraniaListaPartnerówWykazZniżekKontakt

Drodzy Mieszkańcy Jedliny-Zdroju,

Z wielka przyjemnością, pragnę poinformować, iż na mój wniosek w dniu 27 kwietnia 2023r. Rada Miasta Jedlina-Zdrój jednogłośnie przyjęła Uchwałę Nr LIV/340/23 wprowadzając dla mieszkańców produkt o nazwie „Jedlińska Karta Mieszkańca”

Jedlińska Karta Mieszkańca to projekt, który ma wzmocnić poczucie tożsamości (mieszkańców) z Naszym Miastem, a także przynieść Wam konkretne korzyści. Jedlina- Zdrój jest miastem uzdrowiskowo-turystycznym, w którym co roku powiększamy zasoby oferty, z której korzystają kuracjusze, turyści, goście. Chcąc docenić naszych Mieszkańców za ich wkład w tworzenie tych warunków, proponujemy ten innowacyjny program. Posiadanie Jedlińskiej Karty Mieszkańca będzie uprawniało do korzystania ze zniżek oferowanych zarówno przez miasto jak i w najbliższej przyszłości – podmioty prywatne.

Naszym celem jest zachęcanie do współpracy i budowa szerokiej bazy partnerów, którzy zaoferują Mieszkańcom Jedliny-Zdroju bogatą ofertę rabatów czy specjalnych przywilejów. Taki wykaz będzie ulegał ciągłej aktualizacji, dzięki czemu Karta Mieszkańca stanie się funkcjonalnym narzędziem, ułatwiającym życie w naszym mieście i pozwalającym korzystać z wielu atrakcji.

Jako drugie miasto w województwie dolnośląskim kierujemy nasz Produkt do wszystkich Jedlinian, którzy zamieszkują i rozliczają podatek dochodowy według miejsca zamieszkania.

Mam nadzieję, że nowy produkt o nazwie Jedlińska Karta Mieszkańca wzmocni poczucie tożsamości lokalnej naszych mieszkańców, zachęci ich do wspierania lokalnych przedsiębiorców oraz uatrakcyjni ofertę spędzania wolnego czasu w mieście na preferencyjnych warunkach.

 

Burmistrz Miasta

Leszek Orpel

 

 

 

Zmiany w warunkach otrzymania Jedlińskiej Karty Mieszkańca

Miło nam poinformować, że zmienił się regulamin Jedlińskiej Karty Mieszkańca. W celu ułatwienia otrzymania naszej Karty, a także zgodnie z  sugestiami mieszkańców, Burmistrz  Miasta, Zarządzeniem Nr 52/2023 dodał zapisy umożliwiające osobom uczącym się  i/lub pracującym do 26 r.ż. złożenie wniosku wraz z odpowiednio zaświadczeniem o kontynuowaniu nauki bądź oświadczeniu o osiąganiu dochodów zwolnionych z opodatkowania. Emeryci, których rozlicza ZUS mogą z wnioskiem dostarczyć informację o rozliczeniu otrzymaną z ZUS, zamiast potwierdzenia złożenia PIT w Urzędzie Skarbowym.

Zachęcamy do składania wniosków i korzystania z Jedlińskiej  Karty  Mieszkańca. 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja