XVI Festiwal Zupy w Jedlinie Zdroju – Musisz tam być! | Jedlina Zdrój
Jesteś na: Aktualności Dla mieszkańca XVI Festiwal Zupy w Jedlinie Zdroju –...

Dla mieszkańca

XVI Festiwal Zupy w Jedlinie Zdroju – Musisz tam być!

XVI Festiwal Zupy w Jedlinie Zdroju – Musisz tam być!

opublikowano: 18.06.2018 W ostatnią niedzielę czerwca Jedlina-Zdrój zamieni się w stolicę zupy. Po raz szesnasty odbędą się tu prezentacje kulinarne, w których do rywalizacji o miano najsmaczniejszej zupy stanie wielu wystawców. 24 czerwca o godz. 15.00 startuje XVI Dolnośląski Festiwal Zupy, impreza o charakterze konkursowym, skierowana do osób indywidualnych oraz właścicieli restauracji, gospodarstw agroturystycznych, pensjonatów i zajazdów. W konkursie ocenianym przez profesjonalne jury biorą udział amatorzy i kucharze, dla których gotowanie jest nie tylko zawodem, ale także pasją.

Unikalny w swojej formie, wzbogacony o elementy rękodzielnicze i wyroby regionalne, Dolnośląski Festiwal Zupy został doceniony przez Dolnośląską Organizację Turystyczną, która uhonorowała imprezę tytułem Najciekawszej Atrakcji Turystycznej Dolnego Śląska w kategorii – Wydarzenie lub Impreza

Uczestnictwo w konkursie można zgłaszać  telefonicznie pod numerem +48 669 620 725 lub mailowo na adres: biblioteka@jedlinazdroj.eu  do dnia 21 czerwca 2018 r. do godz.12.00.

WIĘCEJ INFORMACJI i PROGRAM IMPREZY znajdą Państwo na stronie- http://www.ckjedlina.pl/

festiwal zupy

Powrót
Oferta Inwestycyjna
Galeria
Kalendarz imprez