Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu
Aktualności
Treść

Aktualności

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju

Opublikowano: 23.09.2020

W dniu 7 września Burmistrz Miasta Leszek Orpel przekazał, zgodnie z umową, na ręce Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju komputery – tablety, o wartości 33.500 zł które zostały zakupione w ramach projektu grantowego POPC na lata 2014-2020, oś Priorytetowa III Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, działanie 3.1.

W dniu 7 września Burmistrz Miasta Leszek Orpel przekazał, zgodnie z umową, na ręce Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego  im. Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju komputery – tablety, o wartości 33.500 zł  które zostały zakupione w ramach  projektu grantowego POPC na lata 2014-2020, oś Priorytetowa III Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, działanie 3.1. Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych w ramach „E-aktywni Mieszkańcy województwa Dolnośląskiego i Lubuskiego” o numerze: POPC.03.01.00-00-0108/18 – zgodnie z umową dla Gminy Jedlina-Zdrój o powierzenie grantu: DOL/U/39/2019:

 

Przypomnijmy: dniu 30 czerwca br. zakończony został projekt pn. „E-Aktywni Mieszkańcy gminy Jedlina-Zdrój”, w ramach którego mieszkańcy mięli możliwość wzięcia udziału w 8 modułach szkoleniowych, mających na celu podniesieni ich wiedzy i kompetencji.

Szkolenia zostały przeprowadzone w Centrum Kultury przez wykwalifikowanych instruktorów. W okresie kilku miesięcy skorzystało z nich 150 osób i dzięki temu - zgodnie z wnioskiem - Gmina pozyskała sprzęt, który został zakupiony dla potrzeb szkoleń, który po zakończeniu będzie służył potrzebom placówki oświatowej.

 

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja