Przejdź do treści Przejdź do menu
Herb + graficzny przycik do przejścia do eurzad.jedlinazdroj.eu
Logo Jedliny Zdrój + graficzny przycisk do przejścia do eturystyka.jedlinazdroj.eu
Logo BIPu + graficzny przycisk kierujący do strony bip.jedlinazdroj.eu

Informator SMS

Każdy mieszkaniec Jedliny-Zdroju może być rzetelnie i natychmiast informowany o najważniejszych wydarzeniach związanych z miastem. Za pomocą bezpłatnej, otrzymanej z Urzędu Miasta wiadomości SMS dowiesz się o nadchodzących niebezpieczeństwach związanych ze zmianami pogody czy zagrożeniami powodziowymi itp. Ponadto na telefon komórkowy otrzymasz wiadomości związane z ważnymi wydarzeniami jak: zbliżające się imprezy, obchodzone uroczystości, bezpłatne badania lekarskie czy inne akcje i atrakcje organizowane dla mieszkańców.
Jak możemy otrzymywać takie wiadomości?

 informator sms

  

To proste – wystarczy wysłać JEDEN SMS o treści Tak.dba02 na numer 661 000 112, a koszt tego sms’a jest równy zwykłej cenie sms’a w moim planie taryfowym.
Ważne – kod musi być przepisany z dokładnością, a poprawność rejestracji zostanie automatycznie potwierdzona SMS’em, którego przykład znajduje się poniżej.

 informator sms

Od tej pory już zawsze będziemy otrzymywać informacje z Urzędu Miasta, co zostanie potwierdzone elektronicznym stemplem „MIASTO” w polu nadawcy wiadomości. Przy użyciu systemu nigdy nie dostaniesz żadnych reklam. SISMS służy tylko do przekazywania najważniejszych informacji z Jedliny-Zdrój do nas – mieszkańców.

Regulamin usługi >>>

Copyright © Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i realizacja: e-Instytucja